Filter By close
Odzież termoaktywna
Męska odzież termoaktywna - sportowa, ciepła - sklep internetowy

Odzież termiczna odprowadza wilgoć i pot oraz utrzymuje odpowiednią ciepłotę ciała. Bielizna Thermo Active jest najwyższej jakości odzieżą, która została zrobiona z materiału antyalergicznego i bakteriostatycznego. To tak zwana warstwa "0". Niezwykle dopasowuje się do sylwetki, bez względu na jej kształt. Zastosowanie dwuwarstwowej oddychającej dzianiny pozwala na szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Ciało pozostaje suche i utrzymane w optymalnej ciepłocie nawet podczas intensywnego wysiłku. Bezszwowa technologia wykończenia zapewnia idealne dopasowanie, nie obciera i daje pełną swobodę ruchu. Ubranie Thermo Active od Sesto Senso to doskonały wybór odzieży, niezastąpiony ubiór do jazdy na rowerze, biegania, chodzenia rekreacyjnie po górach, czy nordic walking. Do wyboru mamy koszulki, spodnie, czapki. Zapraszamy do sklepu internetowego sestosenso24.pl.

Aktywne filtry

Kominiarka termoaktywna...

Cena 39,00 zł

Zapewnia pełną ochronę twarzy. Kominiarkę można nosić również jako ochronę szyi, ponieważ posiada przedłużenie w postaci kołnierza, który chroni szyję przed zimnym powietrzem.
Bardzo dobrze się ją zakłada, dzięki rozciągliwemu materiałowi. Doskonale przylega do głowy, a jej bezszwowa konstrukcja chroni przed otarciami, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania.