Pończochy
Pończochy samonośne. Wygodna i seksowna bielizna.

Pończochy to chyba najbardziej uwodzicielska część garderoby kobiecej. Każda kobieta zakładając je poczuje się uwodzicielsko i zmysłowo pewna swojej wartości. Pod obcisłe ubrania, krótkie sukienki najpraktyczniejsze są pończochy samonośne. To nasza duma. Połączyliśmy funkcjonalność z wysoką jakością i wygodą. Proponujemy do 15 kolorów różnej grubości rewelacyjnych pończoch. Wykończone są piękną, koronkową opaską o szerokości 6 cm, która ma 2 paski z silikonem, dzięki temu bielizna idealnie utrzymuje się na nodze nie zabierając komfortu noszenia. Pończochy sprawdzają się do biura, na co dzień, a także na romantyczne spotkania. Jako producent tej bielizny gwarantujemy wysoką jakość, piękną koronkę i wygodę.

Obok pończoch oferujemy niezastąpione OPASKI UDOWE, gładkie i koronkowe w klasycznej kolorystyce. Z nimi drogie Klientki możecie zapomnieć o obtarciach, i dyskomforcie latem.

Dla bardziej odważnych klientek mamy propozycję pończoch w stylu Strip Panty - praktyczna, seksowna, wygodna i uwodzicielska bielizna.

Wymierzcie swoje uda i ruszajcie na zakupy. Zapraszamy.

Aktywne filtry