Skarpety damskie
Skarpety cienkie, bawełniane, kolorowe, sportowe.

W sklepie online Sesto Senso specjalnie dla Pań przygotowaliśmy całą gamę skarpet, od cienkich rajstopowych, po kolorowe, śmieszne, bawełniane, aż do wyspecjalizowanych sportowych z nowoczesnym designem i technologią. Dajemy Wam kochane klientki komfort, zdrowie, modę i poczucie indywidualności i wolności. Nasze skarpetki z powodzeniem są tłem dla każdej stylizacji. Można je nosić do balerinek, szpilek, adidasów czy lordsów. Eleganckie, śmieszne i funkcyjne sportowe.

 Zaopatrzcie się koniecznie, wybierzcie skarpetki, które potrzebujecie. Zróbcie sobie przyjemność.

Zapraszamy do sklepu online sestosenso24.pl

Aktywne filtry

Skarpety stopki finest...

Cena 14,90 zł

Kolorowe i modne krótkie skarpetki stopki  Sesto Senso Finest Cotton idealnie pasują zarówno do jeansów i sportowego obuwia, jak i do bardziej eleganckich ubrań.  Starannie wykonane z wysokiej jakości bawełny. Dzięki nieuciskającym mankietom i płaskim szwom są nie tylko stylowe,ale również komfortowe.

Skarpety stopki Sneakers...

Cena 35,50 zł

5 PAK ( białe, czarne, granatowe, grafitowe, beżowe)

*w przypadku braku koloru w rozmiarze kolor losowy

Stopki Sneakers zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o sporcie. Charakteryzuje je elastyczna lamówka, ochronna rzeźba frotte oraz płaski szew. Dodatkowo stopki Sneakers zostały wzbogacone o Air Control System. System wplatania włókien, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza oraz umożliwia bardzo szybkie odprowadzenie wilgoci na zewnątrz skarpety. 

Stopki są anatomicznie dopasowane do prawej i lewej stopy.