Filter By close

Filtruj według

Cena

Cena

  • 64,00 zł - 65,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Styl

Styl

Stroje kąpielowe
Damskie stroje kąpielowe - wygodne, sportowe - sklep internetowy

Nasze wygodne stroje kąpielowe dla kobiet sprawdzą się podczas wszelkich rekreacji basenowych. Proponowane przez nas kostiumy zostały stworzone do treningów pływackich, a do aqua aerobiku są wprost idealne! Ich atutem jest to, że świetnie dopasowują się do sylwetki, a do tego się nie rozciągają. Nie mają też usztywnień, dlatego nadają się do wszelkich sportów kąpielowo-basenowych. W naszej ofercie dostępne są rozwiązania odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających klientek, które od sportowego stroju kąpielowego oczekują przede wszystkim wygody.

Sportowe stroje na basen: komfort pływania

Jako producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży odzieżowej doskonale wiemy, czego potrzebują kobiety, aby czuć się dobrze w stroju kąpielowym. Podczas projektowania kostiumów bierzemy pod uwagę to, aby materiał był elastyczny, przylegał do ciała, ale jednocześnie nie powodował dyskomfortu podczas poruszania się. Odpowiednio chłonny, miły w dotyku i bezpieczny dla skóry zapewni wygodę zarówno w trakcie intensywnych ćwiczeń, jak i lżejszego treningu pływackiego. Świetnie nadaje się również do wszelkiego typu rekreacji wodnych.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy prócz jakości nie zadbali dodatkowo o modne wzornictwo. Nasze sportowe stroje kąpielowe wyróżnia estetyczny minimalizm. Kolory zestawiliśmy ze sobą tak, aby uzyskać proste, a przy tym oryginalne połączenie, które z pewnością przypadną do gustu niejednej klientce Sesto Senso!

Aktywne filtry